Черно море победи Левски с 1:0 при подновяването на пролетния дял

...

Кошмарът на Левски продължава! Мъри понесе нов удар

Черно море победи Левски с 1:0 при подновяването на пролетния дял на efbet Лига, в мач, който се игра на стадион “Ивайло ” във Велико Търново.

Така кошмарът за Станимир Стоилов отпред на " сините " продължава. Те към този момент нямат победа от цели 9 мача.
-->
Единственото попадение в срещата бе дело на Александър Василев, който се разписа в 35-ата минута, откакто Николай Михайлов сбърка. През втората част гол на Алекс Фернандес бе анулиран след намесата на ВАР в 72-арта минута поради игра с ръка на Атанас Илиев, а в 77-ата минута попадение на Исмаил Иса бе анулирано заради засада.

26-кратните първенци на България за първи път излязоха с новите си фланелки по случай 80-годишнината от раждането на най-голямата синя легенда Георги Аспарухов-Гунди, с която футболистите ще играят цяла пролет. Илиян Стефанов пък получи премията за най-красив гол за предходната година съгласно почитателите на Левски, този, който донесе Купата на България против ЦСКА.

Източник: standartnews.com